Teslimat Süreci


Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi): EnUcuzToptan.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde, TL cinsinden ödemelerinizi EFT veya banka havalesi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Hesap numaralarımızı Eft/Havale Hesapları sayfamızdan bulabilirsiniz.

 

2) Kredi Kartı Ödemeleri: Sitemiz üzerinden, her türlü kredi kartınızla online tek ödeme veya bankanızın sunduğu taksit imkanlarından yararlanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekimi yapılacaktır. Sipariş iptali durumunda kredi kartınıza para iadesi, 3 ila 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

 

3) Sipariş İptali ve İade: Siparişlerinizin iptali durumunda, ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade edecektir. İptal veya iade işlemleri için doğru ve eksiksiz banka hesap bilgilerinizi şirketimize bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat: Sipariş verdiğiniz ürünleri mümkün olan en kısa sürede kargoya teslim etmeye çalışıyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi, ürün detayında belirtildiği gibi 3 ila 7 iş günü arasındadır. Eğer teslimat süresinde bir gecikme olacaksa, size bilgi verilecektir. Ürünlerin sorunsuz teslimatının gerçekleştirilebilmesi için lütfen teslimat adresi olarak bulunduğunuz yerin adresini bildiriniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde MNG veya UPS kargo firmasına teslim edilir. Farklı teslimat şartları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Kargo teslimatı şimdilik sadece Türkiye için geçerlidir. Farklı ülkeler için lütfen 0850 309 41 50 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan veya destek@enucuztoptan.com e-posta adresimizden bilgi isteyiniz.

 

5) Ödeme Takibi: Ödeme sayfasında herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda, ziyaretçiye bu durum hakkında bilgilendirme yapılır. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatın gerçekleşememesi halinde, siparişi veren kişiyle iletişime geçilir. Belirtilen e-posta adresinin doğruluğu, siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda, kullanılan kredi kartı sistemiyle birlikte bankaya karşı sorumluluğumuz bulunmaktadır.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünüzü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilir. Eğer ürün hasarlı ise, lütfen durumu en kısa zamanda 0262 335 6 335 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza veya destek@enucuztoptan.com e-posta adresine bildirerek tutanak hazırlayınız. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde, paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa sürede teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Lütfen ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklayarak bize yardımcı olun.


ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

 

Adres: Başiskele Sahil mah. D-130 Karayolu, Cad No:45 Başiskele/Kocaeli

Email: destek@enucuztoptan.com