Hakkımızda


ÖZGRUP Ltd.Şti Kilometre Taşları

 

ÖZGRUP Ltd.Şti, 1998 yılında Kocaeli'de kuruldu ve toptan temizlik ürünleri satışıyla ticari faaliyetlerine küçük bir yazıhanede başladı.

 

2001 yılında İzmit Kotko Toptancılar sitesindeki 200 metrekarelik iş yerine taşınarak, taleplere daha hızlı cevap verme imkanı sağladık ve bu süre içinde %45 büyüme kaydettik.

 

Direkt üreticiler ve imalatçılarla iş birliği yapmaya başladık ve müşteri portföyümüzü üç katına çıkardık.

 

2005 yılında yaptığımız yatırımlarla Kotko'da 600 metrekarelik bir alana geçtik, ürün çeşitliliğimizi artırdık ve daha geniş bir müşteri tabanına ulaştık. Bu süre zarfında araç filomuzu genişleterek ürünlerimizi daha hızlı teslim etme imkanı elde ettik ve ürün çeşitlerimiz 3.500'den fazla adedi geçti.

 

Birçok üründe ana dağıtıcı konumuna yükseldik.

 

2010 yılında %200 büyüyerek mevcut yerimize sığamadık ve Demirciler sitesinde 1.200 metrekarelik kapalı bir alana taşındık. Bu süre içinde satışını yaptığımız ürün çeşitlerini 6.000'e çıkardık ve müşteri portföyümüzü 12 katına çıkardık. Ayrıca yeni iş alanları oluşturarak istihdam sağladık.

 

2016 yılında 2.320 metrekarelik kapalı bir alana ulaşarak perakende satış hizmetine başladık. Yeni lojistik depolar ve showroomlar açtık, internet üzerinden Türkiye geneline hizmet vermeye başladık. Bu süreçte kapalı alanımızı 2.320 metrekareye çıkardık, lojistik depomuzu kurduk ve Çarşı Yapı sitesinde 800 metrekarelik bir showroom açtık. Perakende satışlara başladık ve büyük yatırımlar ve çalışmalar sonucunda internet sitemizi yayına alarak toptan veya bireysel ürün satışlarına başladık. Tüm Türkiye'ye ürün gönderme imkanı sağladık ve diğer platformlarda online mağazalarımızı kurduk.

 

Ortaklık programını devreye aldık, personel sayımızı beş katına çıkardık ve çağrı merkezi ile operasyon merkezi oluşturduk. Ambalaj ve paketleme bölümünü kurduk ve yeni ürünler tedarik etmeye başladık. Ayrıca aracı ve diğer dördüncü taraf firmaları devre dışı bırakarak doğrudan fabrikalar ve imalathanelerle çalışmaya başladık.

 

Fiyat politikamızı güncelleyerek büyük indirimler sunma yoluna gittik.


ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

 

Adres: Başiskele Sahil mah. D-130 Karayolu, Cad No:45 Başiskele/Kocaeli

Email: destek@enucuztoptan.com