Filtrele

Muayene Eldivenleri

Doktor eldiveni olarak da bilinen muayene eldivenleri, steril bir çalışma imkanı sunması yönünden özellikle hastane ve çeşitli sağlık kuruluşlarında geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sahip olduğu özellikler ve tek kullanımlık olması, tedavilerde öne çıkan bir malzeme olmasını sağlamıştır. Etrafta temas edilen noktadan alınabilecek herhangi bir mikrop ve bulaşıcı hastalık riskini minimuma indirirken özel duruma sahip hastaların sağlıklı tedavi olmalarına yardımcı olur. Medikal alanın yanı sıra farklı kullanım alanlarına sahip muayene eldiveni kullanacak kişinin el bedenine göre küçük, orta ya da büyük boy olarak üretilebilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz muayene eldiveni 100’lü seçenekler ve daha fazlasına web adresimiz üzerinden ulaşabilir en uygun fiyat garantisi ile toptan satın alma ayrıcalığı elde edebilirsiniz. 

Devamını Oku

Muayene Eldivenleri Çeşitleri

Tek kullanımlık birçok üründe olduğu gibi muayene eldivenlerinde de üretim, ihtiyaca göre çeşitlilik göstermektedir. Muayene eldivenlerini çeşitlendiren en önemli unsur kullanılan materyal olup bununla birlikte pudralı, pudrasız olması, renk ve beden seçenekleri de zengin çeşitliliği beraberinde getirmektedir. Hemşire eldiveni olarak da satılan muayene eldiveni çeşitleri arasında;

 • Lateks muayene eldiveni
 • Nitril muayene eldiveni
 • Vinil muayene eldiveni
 • Şeffaf muayene eldiveni
 • Pudralı muayene eldiveni
 • Pudrasız muayene eldiveni

Hastane eldiveni çeşitleri, kullanıma ve ihtiyaca göre belirlenmeli, bu kapsamda toptan olarak sipariş verilmelidir. Steril bir çalışma ortamı sağlaması ve tek kullanımlık olması yönünden özellikle medikal alanlarda sıklıkla ihtiyaç duyulan lateks eldiveni siparişinde genellikle pudralı eldiven 100’lü en ucuz fiyatlar tercih edilmektedir. Bu kapsamda ihtiyaç duyduğunuz lateks eldiven ve daha fazlası için ürün çeşitliliğimize göz atabilirsiniz.


Muayene Eldiveni                               Muayene Eldiveni Fiyatları              Muayene Eldivenleri

Tavsiye : Ambalaj Malzemeleri

Muayene Eldiveni Özellikleri

Steril bir çalışma ortamı gerektiren medikal alanlar başta olmak üzere hijyen ve temizliğin önemli olduğu her alanda kullanımıyla öne çıkan muayene eldivenleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler aynı zamanda birçok avantajı da beraberinde getirdiğinden doktor eldiveni kullanımıyla birlikte çeşitli faydalar öne çıkar. Muayene eldivenlerini işlevsel hale getiren özellikleri;

 • Small, medium, large gibi farklı beden aralıklarında üretilmesi sayesinde elleri tam olarak kavrayarak konforlu bir kullanım sunar.
 • Elastik yapısı ile birlikte işlem süresince ve takıp çıkarılma aşamalarında kolaylık sağlar.
 • Uzun süreli kullanımlarda el sağlığı için pudralı eldivenler kullanılmakla birlikte pudralı eldivenlerin giyilmesi daha kolaydır.
 • Alerjik durumlar sebebiyle ise her ihtiyaca cevap veren nitril eldiven seçenekleri öne çıkmaktadır. 
 • Genel olarak ince ve elastik yapıda olmaları, his kaybı yaşanmasının önüne geçer ve tedavi sırasında bir sorun oluşturmaz.

Muayene Eldiveni Faydaları

Farklı renklerde ve modellerde üretimi bulunan muayene eldivenleri sahip olduğu yapısı ve özellikleri ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Konforlu ve kolay kullanımının yanı sıra birçok avantaja sahip muayene eldiveni faydaları arasında;

 • Üretim çeşitliliği sayesinde kullanım ihtiyacına cevap veren en iyi muayene eldiveni tercih edilebilir.
 • Tek kullanımlık olması sayesinde bulaşıcı hastalık riskini minimuma indirir, insan sağlığını korur.
 • Medikal alanların dışında temizlik amacıyla kullanıldığı durumlarda elleri çeşitli hassasiyetlere karşı koruma altına alır.
 • Latex eldiveni ve vinil malzemeden üretilen eldivenler alerjik durumlar için tercih edilerek kullanım sırasında herhangi bir sağlık sorunu oluşmasının önüne geçer. 
 • Güvenlik standartlarından geçen bu ürünler aynı zamanda çevre dostudur.
 • Dokunma hissini üst düzeyde hissettirmekle birlikte sağlık alanında tedavilerin başarılı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Muayene Eldiveni Fiyatları

Sağlık, temizlik ve gıda sektöründe neredeyse her gün büyük oranda kullanılan muayene eldivenleri, artan eldiven ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Bu kapsamda sağlığa uygunluk ve kaliteden sonra en çok araştırılan konu lateks eldiven fiyat aralıkları olmaktadır. Çoklu ve toptan olarak tercih edilen doktor eldivenleri genellikle 100'lü olarak satılmaktadır. Paket içeriği, eldiven özellikleri ve kalitesi ile doğru orantılı olan latexs eldiven fiyat aralıkları için ürün çeşitliliğimize göz atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Piyasaya göre en uygun doktor eldiveni fiyatı ve toptan muayene eldiveni siparişi için web adresimiz üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gönderim Süresi: 1-7 İş Günü Marka: Alezy
Lateks Beyaz Muayene Eldiven Orta Boy 3 Çift (6 Adet) Pudralı | ID5603 | Eldivenler ve AraçlarLateks Muayene ve Hijyen Eldiveni Orta Boy Pudr..
₺13,50
Vergiler Hariç:₺13,50
Sepete Ekle
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Ürün Filtrele