Menu
SEPETİM

Kavanozlar

Marka: Alezy Model: ID2034
1000ml Cam Kavanoz - Metal Kapaklı | Mutfak MalzemeleriKavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştirKapak metalden imal edilmiştirKapak çevirerek kapatılır ve açılır1000 ml hac..
7,90TL
Vergiler Hariç:7,90TL
Marka: Alezy Model: ID2031
370ml Cam Kavanoz - Metal Kapaklı | Mutfak Malzemeleri Kavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştir Kapak metalden imal edilmiştir Kapak çevirerek kapatılır ve açılır 370 ..
5,50TL
Vergiler Hariç:5,50TL
Marka: Alezy Model: ID2032
660ml Cam Kavanoz - Metal Kapaklı | Mutfak Malzemeleri Kavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştir Kapak metalden imal edilmiştir Kapak çevirerek kapatılır ve açılır 660 ..
7,00TL
Vergiler Hariç:7,00TL
Marka: Alezy Model: ID2033
720ml Cam Kavanoz - Metal Kapaklı | Mutfak MalzemeleriKavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştirKapak metalden imal edilmiştirKapak çevirerek kapatılır ve açılır720 ml hacmi..
7,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Marka: Alezy Model: ID2028
2 Litrelik Cam Kavanoz - Kulplu Kapaklı | Mutfak MalzemeleriKavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştirKapak plastikten imal edilmiştirKapak çevirerek kapatılır ve açılır, ku..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Marka: Alezy Model: ID2029
5Litrelik Cam Kavanoz - Kulplu Kapaklı | Mutfak MalzemeleriKavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştirKapak plastikten imal edilmiştirKapak çevirerek kapatılır ve açılır, kul..
49,00TL
Vergiler Hariç:49,00TL
Marka: Alezy Model: ID2030
8 Litrelik Cam Kavanoz - Kulplu Kapaklı | Mutfak MalzemeleriKavanoz Çeşitleri - Tüm mutfaklarda ihtiyaç duyulan sağlıklı ve kaliteli cam kavanozlar en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştirKapak plastikten imal edilmiştirKapak çevirerek kapatılır ve açılır, ku..
98,50TL
Vergiler Hariç:98,50TL
Marka: Alezy Model: ID3100
Cam Kavanoz Metal Kapaklı 190 ml | Ev ve Mutfak GereçleriMutfak Gereçleri - Restaurant, mutfak gibi alanlarda kullanacağınız cam kavanoz ve konserve şişeleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştir. Kolay açılır ve kapanır. ( Çevirmeli ) Metal ..
4,50TL
Vergiler Hariç:4,50TL
Marka: Alezy Model: ID3101
Cam Kavanoz Metal Kapaklı 210 ml | Ev ve Mutfak GereçleriMutfak Gereçleri - Restaurant, mutfak gibi alanlarda kullanacağınız cam kavanoz ve konserve şişeleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştir. Kolay açılır ve kapanır. ( Çevirmeli ) Metal ..
5,50TL
Vergiler Hariç:5,50TL
Marka: Alezy Model: ID3097
Mini Cam Kavanoz Metal Kapaklı 30 ml | Ev ve Mutfak GereçleriMutfak Gereçleri - Restaurant, mutfak gibi alanlarda kullanacağınız cam kavanoz ve konserve şişeleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştir. Kolay Açılır - Kapanır Metal Kapaklıdır. ..
3,75TL
Vergiler Hariç:3,75TL
Marka: Alezy Model: ID3098
Mini Cam Kavanoz Metal Kapaklı 40 ml | Ev ve Mutfak GereçleriMutfak Gereçleri - Restaurant, mutfak gibi alanlarda kullanacağınız cam kavanoz ve konserve şişeleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKavanoz camdan imal edilmiştir. Kolay Açılır - Kapanır Metal Kapaklıdır. ..
3,95TL
Vergiler Hariç:3,95TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. "Gizlilik & Güvenlik " politikamızı inceleyebilirsiniz.