Menu
SEPETİM

Çay Bardağı ve Tabakları

Marka: Abant Çelik Model: ID2421
Abant Paslanmaz Çelik Sade Çay Tabağı - 12 Adet| Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü paslanmaz çelik çay tabağı çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten imal edilmiştir..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Marka: Göreme Model: ID2994
Göreme 51 Kırılmaz Melamin Çay Tabağı Beyaz | Ev ve Mutfak GereçleriMelamin Çeşitleri - Ev, Kafe, Restoran gibi mekanlarda kullanabileceğiniz kaliteli melamin çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKırılmazdır. Özel yapısıyla sert ve güçlü çarpmalara karşı dayanıklıdı..
13,90TL
Vergiler Hariç:13,90TL
Marka: Göreme Model: ID2993
Göreme 51 Kırılmaz Melamin Kahveci Çay Tabağı | Ev ve Mutfak GereçleriMelamin Çeşitleri - Ev, Kafe, Restoran gibi mekanlarda kullanabileceğiniz kaliteli melamin çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriKırılmaz niteliktedir. Özel yapısıyla sert ve güçlü çarpmalara karşı..
13,90TL
Vergiler Hariç:13,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. "Gizlilik & Güvenlik " politikamızı inceleyebilirsiniz.