Buzdolabı Poşeti

Günlük hayatta çok amaçlı olarak kullanılan buzdolabı poşeti ve çeşitleri, özellikle gıda saklama amacıyla tercih edilmektedir. Yiyeceklerin tazeliğini koruyan buzdolabı poşetlerinin kullanım alanları ise yalnızca mutfakla sınırlı değildir. Günlük hayatta neredeyse her alanda kullanılabilen dolap poşeti; banyoda, seyahatlerde ve piknikte en çok kullanılan ürünler arasındadır. Tek kullanımlık olması sayesinde son derece hijyenik olan buzdolabı poşeti 100’lü olarak tercih edilerek aynı zamanda bütçeye hitap eder. Koroplast buzdolabı poşeti ve en çok tercih edilen çeşitlere en ucuz fiyatlarla sahip olabilmek için ürün seçeneklerimize şimdi göz atabilirsiniz. 

Devamını Oku

Buzdolabı Poşeti Ne İşe Yarar?

Çok amaçlı ve işlevsel bir kullanıma sahip buzdolabı poşetleri, sahip olduğu çeşitleri ve kalitesi ile neredeyse her alanda ihtiyaçlara cevap veren ürünlerdir. En önemli işlevlerinden biri gıda saklamak olan bu ürünler aynı zamanda banyoda hijyen ürünlerini, seyahatte ise taşınacak ürünleri düzenlemek amacıyla kullanılabilmektedir. Bunun dışında vakumlu buzdolabı poşeti mevsiminde taze sebze meyveleri mevsimi dışında kullanabilmek amacıyla tercih edilen ürünlerdir. Buzluk poşeti olarak da bilinen bu ürünler kış hazırlıklarında son derece işlevseldir. Günlük hayatta ise yanınızda taşımak istediğiniz yiyecekleri tazeliği bozulmadan ve etrafa bulaşmadan temiz bir şekilde taşıyabilmenizi kolaylaştırır.


Buzdolabı Poşeti Fiyatları                                         Buzdolabı Poşeti                                             Buzdolabı Poşeti Modelleri


Buzdolabı Poşeti Nasıl Kullanılır?

Son derece kolay bir kullanıma sahip buzdolabı poşetleri modeline, çeşitlerine, ebatlarına ve bağlama şekillerine göre farklı bir kullanım gösterir. Ancak genelde çoklu olarak satılan bu ürünleri kutusundan çıkararak içerisine saklamak, depolamak ve düzenlemek istediğiniz ürünleri koyabilirsiniz. İşlevini yerine getirebilmesi ve özellikle gıda ürünlerini uzun bir süre tazeliği bozulmadan saklayabilmesi için içerisinde hava kalmamasına özen göstermelisiniz. Bunun için el yordamıyla havasını alabilir ya da bunun için geliştirilen vakumlu buzdolabı poşeti ve vakum cihazlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kilitli buzdolabı poşeti kullanımında poşetin kilit kısmının tam anlamıyla kapandığından emin olmalısınız. 

Buzdolabı Poşeti Çeşitleri

Genellikle şarküteri ürünler olmak üzere bakliyat, kuruyemiş, bisküvi gibi belli başlı gıdalarda kullanılmak üzere tercih edilen bu poşetler, kullanım ihtiyacına göre her geçen gün çeşitlenmeye devam ediyor. Buzdolabı poşeti markaları kullanıcı ihtiyaçlarına en etkili çözümleri sunmak amacıyla oldukça çeşitli poşetler sunmaktadır. Bu kapsamda en çok tercih edilen buzdolabı poşeti çeşitleri arasında;

 • Kilitli buzdolabı poşeti
 • Derin dondurucu poşeti
 • Dolap poşeti
 • Bölmeli buzdolabı poşeti
 • Çıtçıtlı buzdolabı poşeti

sayılabilir. Her bir ürün, farklı işlevi ve kullanımları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Sahip oldukları kalınlıkları ve hava geçirmeyen yapıları ile özellikle buzdolabına kaldırmak istediğiniz gıdalar için kullanışlı çeşitlerden oluşmaktadır. 

Tavsiye Ürün : Saklama Kapları

Buzdolabı Poşeti Özellikleri

İçine koyulan ürünlerin taşınabilmesini kolaylaştıran poşetler, saklama amacıyla kullanıldığında farklı tasarımlara sahip olmaktadır. Özellikle sızdırmaz ve hava almaz yapıda üretilen bu ürünler, farklı kapanma stilleri ile her türlü ürünün sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlar. Genel olarak bakıldığında buzdolabı poşeti özellikleri;

 • Sebze, meyve ya da şarküteri ürünlerinin tazeliği bozulmadan sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlar.
 • Besinlerin açıkta kalarak bakteri üretmesini önler.
 • Balık, tavuk ya da et ürünlerinin buzluğa atılarak aynı tazelikte kalabilmesini sağlar.
 • Derin dondurucu poşeti ürünlerin dondurucuda uzun bir süre depolanabilmesini garanti eder.
 • Buzdolabı poşeti kilitli yapısıyla ürünlerin hava almadan korunmasını sağlar.
 • Kısmen ya da tamamen şeffaf olmaları sayesinde ihtiyaç duyulan ürünlerin kolay bir şekilde dolaptan alınabilmesine yardımcı olur.
 • Mutfak dışında her türlü alanda kişisel eşyalarınızın hijyenik şekilde taşınabilmesini kolaylaştırır.
 • Farklı boyutları sayesinde her ürünün saklanması ve taşınmasını sağlar. 

Buzdolabı Poşeti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Buzluk ve buzdolabı poşetleri genellikle gıda ürünlerinin kullanımına yönelik üretiliyor olsa da işlevsel kullanımı sayesinde birçok alanda hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Temel işlevi düzenli ve hijyenik bir depolama sağlamak olan buzdolabı poşeti bölmeli modelleri ile ekstra bir düzen ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Elbette her üründe olduğu gibi bu ürünlerinde satın alma sürecinde dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. Peki buzdolabı poşeti satın alırken nelere dikkat edilmeli?;

 • Kullanım alanına göre doğru kalınlıkla ve ebatta ürünler tercih ederek ürünlerin güvenle depolanmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Ürünlerin hava alma ihtimaline karşı vakumlu, kilitli ve çıtçıtlı modelleri tercih ederek hava alma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Ürünlerin sızdırmazlık özelliklerini göz önünde bulundurarak ürünlerinizi etrafa bulaşma riski olmadan saklayabilir veya taşıyabilirsiniz. 
 • Fiyat performans ürünü modellere öncelik vererek bütçenizi zorlamadan işlevsel poşetlere sahip olabilirsiniz.  

Buzdolabı Poşeti Fiyatları

Plastik saklama kapları ve organizerlerin aksine çok daha uygun maliyetli olan bu ürünler, günlük hayatta birçok kullanıcının beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. Bununla birlikte fiyat performans ürünü olan koroplast taze tutan buzdolabı poşeti ve çeşitleri, sağlıklı ve hijyenik gıda saklama poşetleri olarak öne çıkıyor. Buzdolabı poşeti fiyatı genellikle markaya, poşet özelliklerine, 20’li, 50’li ve 100’lü paketlerine göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uyan koroplast buzluk poşeti, derin dondurucu poşeti ve daha fazlası için en ucuz toptan web adresimizi incelemeye başlayabilir, uygun fiyat garantisi ile sipariş oluşturabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.