Menu
SEPETİM

En Sık Sorulanlar (S.S.S)


Üyelik ile Alakalı Sorular

EnUcuzToptan.com'a üye olarak ofis, işyeri, restoraunt, eviniz için ihtiyacınız olan gıda, temizlik, sarf malzemleri gibi kategorilerde sunduğumuz geniş ürün çeşidiyle uygun fiyata alışveriş yapma fırsatından yararlanabilirsiniz. Aramış olduğunuz ürünleri kullanıcı dostu tasarım sayesinde kolayca ulaşabilir, ürünleri fiyat aralığına, markasına, ürün seçeneklerine ve kategorisine göre filtreleyebilirsiniz.

EnUcuzToptan.com üzerinden verecek olduğunuz siparişlerinizi kolay bir şekilde takip edebilir, siparişleriniz son durumlarını görebilirsiniz.

Bir defaya mahsus olarak gireceğiniz iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgiler ile siparişinizi tamamlayabilir, sipariş listenizden eski siparişlerinize ulaşabilirsiniz. EnUcuzToptan.com kampanyaları ile ilgili bilgilendirme e-posta ve SMS almak için duyuru listesine dahil olabilirsiniz.

Evet, ödeme sayfasında misafir müşteri olarak sepet oluşturabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik e-mail adresinizle doğru şifrenizi girdiğinizden emin olduktan sonra, hala üye girişini gerçekleştiremiyorsanız, Bize Ulaşın sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

EnUcuzToptan.com'da hesabınıza giriş yapmanızın ardından sol üst köşedeki "Hesabım" sayfasından "Adres Defterlerini Düzenle" sayfasına giderek kayıtlı adresinizi silebilir, güncelleyebilir veya yeni adres ekleyebilirisiniz.

EnUcuzToptan.com'da hesabınıza giriş yapmanızın ardından sol üst köşedeki "Hesabım" sayfasından "Hesap Bilgilerimi Düzenle" sayfasına giderek hesap bilgilerinizi güncelleyebilir, "Parola Değiştir" sayfasına giderek de hesabınzın şifresini değiştirebilirsiniz.

EnUcuzToptan.com üzerinden seçmiş olduğunuz ürünleri "Alışveriş Listenize" kaydederek, alışveriş yapmadan seçmiş olduğunuz ürünü takip edebilirsiniz.

Sipariş ile Alakalı Sorular

Siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gerekmektedir. Ödemeniz onaylandıktan sonra depo operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak ürün sayfasında belirtilen iş günü içerisinde kargoya verilir.

Siparişinizdeki ürünlerinizin teslimat süresi, ürün sayfasında yer alan teslimat süresi içerisinde gönderilmesi gerekilmektedir. Siparişinizde yer alan ürünler arasındaki tedarik süresi en geç olan ürünü tedarik edilmesinin ardından diğer ürünlerinizle beraber gönderilir.

Ani stok tükenmesi/tedarik geçikmesi gibi aksi durumlar söz konusu olduğunda bu süre uzayabilmektedir, bu süreç firmamız tarafındna sürekli olarak kontrol edilerek sizlere en hızlı teslimatın sağlanması için gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Siparişinizi gerçekleştirmeden önce ödeme sayfasında yer alan kargo firması ile gönderimi sağlanılmaktadır.

Farklı bir kargo firması ile anlaşmalı olmadığımızdan dolayı alternatif başka bir kargo firması ile gönderimi sağlanılmamaktadır.

Siparişinizdeki ürünlerinizin stok durumlarını 0262 335 6 335 nolu Müşteri Destek Hattı'mızdan öğrenebilir ve ürünler hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız tarafından çekilen stüdyo fotoğrafları, özenle girilmiş ürün açıklaması ile müşterilerimiz alacağı ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olarak satın alma işlemini gerçekleştirmektedir.

Satın alacağınız ürünler fotoğraflarda göreceğiniz ürünle birebir olarak aynı şekilde gönderilmektedir.

Satın alacağınız ürünlerde gösterilen detaylarda herhangi bir yanlış durum olması durumunda iade hakkınızı kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişiniz hala kargoya verilmediyse, 0262 335 6 335 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişinizi gönderilmeden önce siparişinizin içeriğinde değişiklik sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargoya verilmesi durumunda, siparişinizin içeriğinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişinizle ilgili tüm adımları tamamladıktan sonra ekrana "Siparişiniz tarafımıza ulaşmıştır" yazısı ve sipariş numaranız çıkacaktır. Bu siparişinizin sorunsuz oluştuğunu göstermektedir.

Aynı zamanda mail ve SMS olarak bilgilendirme sağlanılmaktadır. Aksi durumda 0262 335 6 335 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ödeme ile Alakalı Sorular

Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve saklanmamaktadır. Ayrıca sitemizde kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için 3D Secure ile ödeme yapılmaktadır. Online ödeme işlemlerinizde cep telefonunuza gelen şifre ile kredi kartı onayı vererek güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Böylelikle yetkisiz kişilerce kredi kartınızdan ödeme yapılması engellenmektedir.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.

3D Secure sistemiyle yapılan alışveriş, kart sahibinin banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması durumunda geçerli olacaktır. 3D Secure şifre sistemi sayesinde kredi kartı bilgileriniz başkası tarafından bilinse bile bilginiz dışında alışveriş yapılamayacaktır.

Siparişlerinizin ödemelerini EFT/Havale yöntemi veya Kredi/Banka kartlarınızla ödeyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde kapıda ödeme yöntemi şuanlık geçerli değildir.

Ödemenizi Kredi/Banka kartı ile tamamladıktan sonraki gelen ekranda taksitli ödeme seçenekleri belli kartlara özel olarak gösterilmektedir.

Sitemiz ile bankalar arasında farklı sezonlarda taksit kampanyaları değişiklik gösterebilmektedir.

Ödeme sayfasında ödeme yöntemi olarak EFT/Havale seçmeniz durumunda otomatik olarak sepetiniz üzerinden %5 indirim sistem tarafından yapılır.

Teslimat ile Alakalı Sorular

Siparişleriniz, ödeme sayfasında yer alan Kargo Metodu kısmında seçili olan kargo firması ile teslimatı yapılmaktadır.

Diğer kargo firmaları ile anlaşmamız olmadığından dolayı farklı bir kargo ile teslimat yapılamamaktadır.

Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna kadar her yerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz, kargo firmasına teslim edilmesinin ardından gönderilen bölgeye göre ortalama 2 iş günü içerisinde size teslimatı yapılmaktadır.

Eğer siparişinizdeki ürünlerde kargo ücreti varsa sipariş ödeme aşamasında tahsil edilmektedir. Teslimat sırasında gelen kargo görevlisine herhangi bir ücret ödememektesiniz.

0262 335 6 335 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişinizin kargodaki durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo sorumlusu kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakmaktadır. Haber formunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle, aynı adrese ikinci uğrama gerçekleşmektedir. İkinci uğramada da ürününü teslim alamadıysanız, 2 gün içinde Kargo Müşteri Hizmetleri’ni arayıp, evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

0262 335 6 335 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik söz konusuysa Müşteri Temsilcimiz bu aksiliği çözerecek sizlere yardımcı olacaktır.

Kargo görevlisi tarafından getirilen paketi teslim almadan önce kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Siparişte bir sıkıntı görünmüyorsa ve ürünlerde herhangi bir deformasyon yoksa kargo teslim formunu imzalayarak siparişinizi teslim alabilirisiniz.

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya darbe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Paket içerisindeki ürünlerde herhangi bir deformasyon var ise ürünleri teslim almayıp kargo görevlisine kargo hasar tutanağı tutturunuz ve ürünleri teslim almadan geri gönderiniz.

0262 335 6 335 nolu Müşteri Destek Hattı'mızı arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik söz konusuysa Müşteri Temsilcimiz bu aksiliği çözerecek sizlere yardımcı olacaktır.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra sistemde kayıtlı e-posta adresine siparişinizin alındığına dair e-posta gönderilecektir. Depo operasyon ekibi tarafından hazırlanan siparişleriniz kargoya verildiğinde size yine bir bilgilendirme SMS ve e-postası gönderilecektir. Kargo takip numaranız SMS ve e-posta yoluyla tarafınızla paylaşılacaktır.

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. "Gizlilik & Güvenlik " politikamızı inceleyebilirsiniz.