Menu
SEPETİM

Satıcı Mısınız?


Satışa Başlayın


Uzun Dönem Satıcılar


41 AVM

Kimden Türkiye

Toplam Ürünler 2814

Son Eklenen ÜrünlerGardelia C011 Elegance Wood Koltuk Sandalye | ID78 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriRattan Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık "sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da Ürün Özellikleri Tüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir. Wood(ağaç) örgü efektli ve mat yüzeylidir. Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur. Plastik ve cam elyaf ham maddeden özel olarak üretilmiştir. Yüksek esnekliğe sahiptir. Kendine özgü özel tasarım ürünüdür. Kolay temizlenebilir. Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar. Farklı tasarım masalarla uyum sağlar. UV Koruma sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez. Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir. Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : Gardelia Ürün Modeli : Elegance Wood Sandalye C011 Ürün Türü : Wood Sandalye Ebatlar : 57x62x88cm Kullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç Mekan Garanti : 2 Yıl Yüzey : Rattan Paket İçeriği : 1 adet Gardelia C011 Elegance Wood Koltuk SandalyeÜrün Görselleri Gardelia C011 Elegance Wood Koltuk Sandalye | ID78 | İç ve Dış Mekan Sandalye Çeşitleri Rattan Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da..

109,00TL Vergi : 109,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Novussi Castello Sandalye C009 | ID80 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKollu Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'daÜrün Özellikleri Tüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir. Sandalyenin üretiminde cam elyaflı ham madde kullanılmıştır. Eloksallı alüminyum ayaklar ile kaymayı engelleme. Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur. Ürün terletme yapmaz, hava geçirgenliği vardır. Yüzeyde kaplanan UV filtreleri ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.. Kendine özgü özel Tasarım ürünüdür. Kolay temizlenebilir. Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar. Farklı tasarım masalarla uyum sağlar. UV Koruma sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez. Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir. Ürün Teknik Detayları Ürün Markası : Novussi Ürün Modeli : Castello Sandalye C009 Ürün Türü : Kollu Sandalye Ebatlar : 55x58x82cm Kullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç Mekan Garanti : 2 Yıl Paket İçeriği : 1 adet Novussi Castello Sandalye C009 Ürün GörselleriNovussi Castello Sandalye C009 | ID80 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKollu Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

320,00TL Vergi : 320,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Holiday Olivia Sandalye HK-320 | ID95 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriHoliday Olivia Sandalye HK-320 - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da Ürün Özellikleri 2. sınıf plastik malzemeden üretilmiştir. Kolay temizlenebilir.Üst üste istiflenebilir.Kolay taşınabilir, yer kaplamaz.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : HolidayÜrün Modeli : Olivia Sandalye HK-320Ürün Türü : Kolsuz SandalyeEbatlar : 45x45x88cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanPaket İçeriği : 1 adet Holiday Olivia Sandalye HK-320Ürün GörselleriHoliday Olivia Sandalye HK-320 | ID95 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKolsuz Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

95,00TL Vergi : 95,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Holiday Monoblok Rattan Sehpa HS-700 | ID102 | İç ve Dış Mekan Sehpa ÇeşitleriSehpa Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sehpa çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriTüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir.Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur.Yüzeyde kaplanan UV filtreleri ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Kolay temizlenebilir.Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar.Farklı tasarım şezlong/sandalyelere uyum sağlar.Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır.Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : HolidayÜrün Modeli : Monoblok Rattan Sehpa HS-700Ürün Türü : Rattan SehpaEbatlar : 44x44x41cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanGaranti : 2 YılPaket İçeriği : 1 adet Holiday Monoblok Rattan Sehpa HS-700Ürün GörselleriHoliday Monoblok Rattan Sehpa HS-700 | ID102 | İç ve Dış Mekan Sehpa ÇeşitleriSehpa Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sehpa çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

125,00TL Vergi : 125,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Nova Oval Masa 90x150 HM-100 | ID110 | İç ve Dış Mekan Masa ÇeşitleriKaliteli Masa Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık masa çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriTüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran,Ofis, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir.Kaliteli Şık ve Dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur.Güçlendirilmiş bağlantı noktalarıKendine özgü özel tasarım ürünüdür.Kolay temizlenebilir.UV Katkısı ile güneş ışınlarından solmayı ve deformasyonu engeller.Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar.Soğuk ve sıcağa dayanıklıdır.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : Nova  Ürün Modeli : Oval Masa 90x150 HM-100Ürün Türü : Oval MasaEbatlar : 90x150x72,5cm Kullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanGaranti : 2 YılPaket İçeriği : 1 adet Nova Oval Masa 90x150 HM-100Ürün Görselleri ..

850,00TL Vergi : 850,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Holiday Nova Bahar Koltuk HK-340 | ID119 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriSandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün Özellikleri2. sınıf plastik malzemeden üretilmiştir.Kolay temizlenebilir.Üst üste istiflenebilir.Kolay taşınabilir, yer kaplamaz.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : Holiday Ürün Modeli : Nova Bahar Koltuk HK-340Ürün Türü : Kollu SandalyeEbatlar : 45x53x78cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanPaket İçeriği : 1 adet Holiday Nova Bahar Koltuk HK-340Ürün GörselleriHoliday Nova Bahar Koltuk HK-340 | ID119 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriSandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

95,00TL Vergi : 95,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Holiday Katlanır Tabure TB-120 | ID124 | Katlanır Tabure ÇeşitleriBanyo Taburesi Çeşitleri - Banyo, lavabo gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık tabure çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriKatlanabilir yapısı olduğundan yer kaplamaz.1. Sınıf Plastikten -Polipropilenden- Üretilmiştir.Ürün terletme yapmaz, hava geçirgenliği var.Kolay temizlenebilir.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : HolidayÜrün Modeli : Katlanır Tabure TB-120Ürün Türü : Katlanır TabureEbatlar : 25x35x28cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanGaranti : 2 YılPaket İçeriği : 1 adet Holiday Katlanır Tabure TB-120Ürün Görselleri Holiday Katlanır Tabure TB-120 | ID124 | Katlanır Tabure ÇeşitleriBanyo Taburesi Çeşitleri - Banyo, lavabo gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık tabure çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

54,00TL Vergi : 54,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Gardelia Roma Eko Rattan Sandalye R010 | ID135 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKollu Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriTüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir.Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur.Ürün terletme yapmaz, hava geçirgenliği vardır.Yüzeyde kaplanan UV filtreleri ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır..Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Kolay temizlenebilir.Farklı renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar.Farklı tasarım masalarla uyum sağlar.Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır.Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : GardeliaÜrün Modeli : Roma Eko Rattan Sandalye R010Ürün Türü : Kollu SandalyeEbatlar : 57x60x90cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanGaranti : 2 YılPaket İçeriği : 1 adet Gardelia Eko Roma Rattan Sandalye R010Ürün Görselleri..

270,00TL Vergi : 270,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Novussi Sunny Sandalye C010 | ID140 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKaliteli Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriTüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir.Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur.Antistatik ile elektriklenmeyi ve toz toplamayı engeller.Ürün terletme yapmaz, hava geçirgenliği vardır.Yüzeyde kaplanan UV filtreleri ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır..Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Kolay temizlenebilir.Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar.Farklı tasarım masalarla uyum sağlar.Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır.Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : NovussiÜrün Modeli : Sunny Rattan Sandalye R009Ürün Türü : Kolsuz SandalyeÜrün Ebatları : 42x40x82cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanGaranti : 2 YılPaket İçeriği : 1 adet Novussi Sunny Rattan Sandalye R009Ürün GörselleriNovussi Sunny Sandalye C010 | ID140 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKaliteli Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

260,00TL Vergi : 260,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Gardelia Elegance Rattan Sandalye C017 | ID144 (Minimum Satış Miktarı 6 Adet)Kaliteli Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'daÜrün ÖzellikleriTüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir.Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur.Antistatik ile elektriklenmeyi ve toz toplamayı engeller.Ürün terletme yapmaz, hava geçirgenliği vardır.Yüzeyde kaplanan UV filtreleri ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır..Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Kolay temizlenebilir.Farklı renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar.Farklı tasarım masalarla uyum sağlar.Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır.Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir.Ürün Teknik DetaylarıÜrün Markası : GardeliaÜrün Modeli : Elegance Rattan Sandalye C017Ürün Türü : Kollu SandalyeÜrün Ebatları : 57x63x88cmKullanım Yeri : Bahçe, Ev, Cafe, Dış ve İç MekanGaranti : 2 YılPaket İçeriği : 1 adet Gardelia Elegance Rattan Sandalye C017Ürün GörselleriNovussi Elit Bee Sandalye C014 | ID143 | İç ve Dış Mekan Sandalye ÇeşitleriKaliteli Sandalye Çeşitleri - Ofis, Ev, Kafe, Restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz kaliteli ve şık sandalye çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da..

129,00TL Vergi : 129,00TL

Satıcı

41 AVM

Kimden Türkiye

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. "Gizlilik & Güvenlik " politikamızı inceleyebilirsiniz.