Menu
SEPETİM

Tuzluk ve Baharatlıklar

Marka: Abant Çelik Model: ID2417
Abant Çelik Gondol Metal Baharatlık Takımı | Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik takımları en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriÇelikten imal edilmiştir...
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Marka: Abant Çelik Model: ID2424
Abant Paslanmaz Çelik Büyük Boy Karabiberlik | Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik baharatlık çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten ..
19,50TL
Vergiler Hariç:19,50TL
Marka: Abant Çelik Model: ID2418
Abant Paslanmaz Çelik Tuzluk | Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik baharatlık çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten imal edilmiştir...
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Marka: Abant Çelik Model: ID2419
Abant Paslanmaz Çelik Kürdanlık| Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik baharatlık çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten imal edilmişti..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Marka: Abant Çelik Model: ID5225
Metal Karabiberlik ve Tuzluk Seti |ID5225| Kafe ve Restoran ÜrünleriMetal Karabiberlik ve Tuzluk Seti - Evde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda kullanabileceğiniz kaliteli mutfak ürünleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da. Ürün ÖzellikleriEvde, kafede, rest..
78,00TL
Vergiler Hariç:78,00TL
Marka: Abant Çelik Model: ID2423
Abant Paslanmaz Çelik Pul Biberlik | Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik baharatlık çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten imal edilm..
19,50TL
Vergiler Hariç:19,50TL
Marka: Abant Çelik Model: ID2422
Abant Büyük Boy Paslanmaz Çelik Tuzluk| Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik baharatlık çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten imal ed..
19,50TL
Vergiler Hariç:19,50TL
Marka: Abant Çelik Model: ID2420
Abant Paslanmaz Çelik Tuzluk| Mutfak MalzemeleriÇelik Mutfak Malzemeleri - Ev, cafe, restoran, yemekhane vb yerlerde kullanılabilecek kaliteli ve uzun ömürlü tuzluk, kürdanlık, karabiberlik baharatlık çeşitleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan'da Ürün ÖzellikleriPaslanmaz çelikten imal edilmiştir.5..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Marka: Abant Çelik Model: ID5224
Ahşap Karabiberlik ve Tuzluk Seti | ID5224 | Kafe ve Restoran ÜrünleriAhşap Karabiberlik ve Tuzluk Seti - Evde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda kullanabileceğiniz kaliteli mutfak ürünleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da.Ürün ÖzellikleriEvde, ..
78,00TL
Vergiler Hariç:78,00TL
Marka: Yelmen Plastik Model: ID4791
AR-Bİ AR-346 Krom Kaplama Tuzluk Tek | ID4791| Kafe ve Restoran ÜrünleriAR-Bİ Krom Kaplama Tuzluk Tek - Evde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda kullanabileceğiniz kaliteli mutfak ürünleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da.Ürün Özellikleri..
19,00TL
Vergiler Hariç:19,00TL
Marka: Yelmen Plastik Model: ID4790
AR-Bİ AR-358 Krom Peçeteli Tuzluk Seti | ID4790| Kafe ve Restoran ÜrünleriAR-Bİ Krom Peçeteli Tuzluk Seti - Evde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda kullanabileceğiniz kaliteli mutfak ürünleri en uygun fiyatlarla enucuztoptan 'da.Ürün ÖzellikleriEvde, kaf..
98,00TL
Vergiler Hariç:98,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanıyoruz. "Gizlilik & Güvenlik " politikamızı inceleyebilirsiniz.